Par mani

IMG_20160124_111427

Čau, mani sauc Sabīne un man ir depresija. Vēl mācos izdzenāt milzīgo putnu baru savā galvā, lai paveras skats uz debesīm.

Reiz sensenos laikos Sabīne bija dikti laimīgs bērnelis ar apaļiem vaigiem un līkām kājelēm (kas līdz pat šai dienai nevarētu ātri paskriet pat tad, ja no tā būtu atkarīga mana dzīvība). Reiz ne tik senos laikos viņa mācījās skolā, pelnīja labas atzīmes, spēlēja klavieres, lasīja grāmatas un kopumā bija apmierināta ar savu dzīvi. Bet kaut kas… es nezinu, kas, kaut kas manī jau no sākta gala nav bijis kārtībā un nu šis bubulis vārdā “depresija” ir lēnām, bet pamatīgi ierausies manā dzīvē un netaisās atkāpties.

Viens no iemesliem, kāpēc izveidoju šo blogu – vienīgais, kas man padodas, ir rakstīt. Rakstīt daudz, neloģiski, aizgūtnēm, pierakstīt rindkopas, lappuses ar vārdiem, kas nozīmē visu, bet nenozīmē neko. Patiešām, par savu vienīgo aizraušanos dzīvē, ko nekad negribētu atmest, uzskatu rakstīšanu. Varbūt ne katrs pieņems manis rakstīto par labu esam, that’s fine. Ir vēl viens iemesls, kāpēc vēlējos izveidot blogu, kurā stāstu par to, kas man šķiet svarīgs, vērā ņemams, skaists, briesmīgs, nepiedodams, aplams, aizskarošs utt. ES GRIBU PALĪDZĒT. Cīnīties ar depresiju, kad apkārt ir laimīgi/veseli cilvēki, ir sasodīti grūti, I get it. Mans šībrīža mērķis paralēli savas depresijas uzveikšanai ir palīdzēt citiem šīs slimības (jap, tā ir slimība, google it) skartajiem un pārējiem saprast – lai gan tā nešķiet, mūsu ir daudz vairāk, nekā spējam iedomāties. Un par depresiju ir jārunā, tā ir jāizskaidro ne tikai pašiem slimniekiem, bet arī visiem pārējiem, lai visi viens otru mēģinātu un spētu saprast un atlabšana no depresijas noritētu abām pusēm pēc iespējas labvēlīgākos apstākļos.

Ja tu šo lasi, hei, lai tev jauka diena, es patiešām priecājos, ka esi veltījis savu laiku, lai palasītu par mani un manu dzīves pieredzi, tas man tiešām daudz nozīmē. Lai saulaini! (:

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: